A jelentkezéshez kérlek írj nekünk e-mailt a recobin@recobin.hu email címre, vagy vedd felünk telefonon a kapcsolatot.

FM account managert keresünk

Környezetvédelmi szemléletformálással, beltéri szelektív hulladékgyűjtő eszközök gyártásával és forgalmazásával illetve komplex hulladékgazdálkodási rendszerek kialakításával és üzemeltetésével foglalkozó, folyamatosan fejlődő cégünk keres kiemelt kapcsolattartó munkatársat.

Feladatok, amik Rád várnak:

Budapesten 60+ létesítményben üzemeltetett komplex hulladékgazdálkodási rendszerek menedzsmentje, jellemzően irodaházak és bevásárlóközpontok üzemeltetésével való kapcsolattartás; kommunikációs, tervezési, koordinációs és szervezési feladatok ellátása.

  • Személyes, e-mailes és telefonos kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel munkaidőben
  • Létesítményekben üzemeltetett hulladékmenedzsment rendszerek felülvizsgálata, terepi információk továbbítása az operatív működés részére
  • Új hulladékmenedzsment rendszerek tervezése, kitelepülések kivitelezése új belépő ügyfél esetén
  • Tartalomgenerálás az ügyfelekkel való rendszeres kapcsolattartásban
  • Erőforrásgazdálkodás a helyszíni hulladékgazdálkodási rendszerek eszközellátása érdekében
  • Ügyféligények, hibabejelentések hatékony kezelése
  • Szállítókkal való kapcsolattartás
  • Eseti megrendelések és elszámolások kezelésének koordinációja
  • Projektmenedzsment - saját projektet, feladatok precíz vezetése, naplózása

Téged keresünk, ha:

  • Elsők számodra az ügyfeleid, az elvégzett munka és jól kommunikálsz
  • Középhaladó szinten alkalmazod az Excel, Word, Power Point alkalmazásokat
  • Rendszerszemléletű gondolkodással bírsz, a napi szinten felmerülő nehézségekben a kihívást látod
  • Jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • Precíz és proaktív vagy
  • Érvényesíteni tudod az érdekeidet mind a csapatmunkában, mind az ügyfelekkel való együttműködésben
  • Fontos számodra a fenntarthatóság és társadalmi felelősségvállalás

Előnyt jelent:

  • Létesítményüzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Környezetvédelmi, környezetmenedzsment területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági és/vagy kommunikációs végzettség
  • Aktív angol nyelvismeret

Amiért érdemes minket választanod:

  • Stabil és kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy évről-évre növekedő, megbízható munkahelyen
  • Széleskörű tapasztalatszerzés: Nálunk garantáltan több szakmai területen – létesítményüzemeltetés, logisztika, környezetvédelem, kommunikáció, stb. - is hasznos tapasztalatot fogsz szerezni.
  • Képzés és fejlődés: Folyamatos tanulási lehetőséget biztosítunk a mindennapokban és az egyénedre és személyes céljaidra szabott szakmai / kommunikációs képzések keretein belül
  • Innováció: Csapatunk folyamatosan keresi fejlődés, illetve a szakmai innovációkat, ami nem csak a munkádat teszi érdekessé és változatossá, de az ügyfeleknek is lesz mit mesélni!
  • Piacképes juttatáscsomag: A munkabér mellett utazási támogatást és fél évente eredménycentrikus juttatás kiegészítést nyújtunk, ami Téged és a teljes csapatot is motiválja.
  • Fiatalos és rugalmas csapat: Energikus, fiatalos csapatunkba garantáltan be tudsz illeszkedni!

Kérlek küldd el önéletrajzod és motivációs leveled a recobin@recobin.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2023. május 15.

Munkatársat keresünk Sofőr pozícióba.

Napi 8 órás munkaidőben szelektív hulladékok gépjárműbe rakodása és elszállítása (hullámkarton, irodai papírok, műanyagok, csomagolási üveg). Esetenként csomag kiszállítások

Mit érdemes tudni rólunk?

Cégünk a hazai porondon egyedülálló vállalat. Környezetvédelem iránt elkötelezett csapatunkkal irodaházak, oktatási intézmények működését tesszük zöldebbé. Büszkék vagyunk arra, hogy munkánk során hajléktalan emberek munkaerőpiaci integrációjával is aktívan foglalkozunk, így a környezetvédelem mellett pozitív társadalmi hatást is igyekszünk kifejteni.

Főbb feladatok, munkák:

  • napi 8 órás munkaidőben szelektív hulladékok gépjárműbe rakodása és elszállítása (hullámkarton, irodai papírok, műanyagok, csomagolási üveg)
  • esetenként csomag kiszállítások

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legyen B kategóriás jogosítványod + gépjármű vezetési rutinod
  • előny, ha van az utánfutóval való közlekedésben szerzett tapasztalatod
  • legyél agilis, megbízható, és készülj változatosságra (szelektív hulladék elszállítás / csomag kiszállítás / eszközbeszerzés)
  • jó fizikum előny, mivel előfordulnak 30-40 kg-os hulladékbálák, amiket be kell rakni a jármű rakterébe
  • tudd pontosan elvégezni a minimális, de kötelező adminisztrációt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • nyitottság, egyenes kommunikáció
  • precizitás, pontosság

Amit kínálunk:

  • napi 8 órás (teljes munkaidős) bejelentett munkaviszonyt
  • céges furgonnal történő munkavégzést (akár utánfutóval is)
  • okostelefont és munkaruhát a munkavégzéshez
  • hétköznapi munkavégzést